Apie mus


Veislynas

Įkurtas 2012 metais, Cikuta yra pirmas ir oficialus Argentinos dogų veislynas Lietuvoje. Su dideliu dėmesiu ir atsidavimu šiai veislei - šiuo metu auginame septynis šunis, tarptautinius Europos prizininkus bei Pabaltijo čempionus.


Mūsų veisėjų pažintis su šia veisle prasidėjo 2008-aisiais metais išstatantinėjant šios veislės šunis per parodas, o šiandienai kiekvienais metais mūsų šunys parsiveža tarptautinius apdovanojimus iš Baltijos ir kitų Europos šalių, ypatingai daug apdovanojimų iš Italijos, Slovakijos, Serbijos. Vienas iš Cikuta šunų vienintelis Lietuvoje turi Argentinos čempiono titulą.

Cikuta veislyno šunys yra vieninteliai iš Lietuvos vežami į tarptautines parodas, ima prizines vietas turėdami didelę konkurenciją tarp kitų Argentinos dogų iš viso pasaulio. Mūsų šunys visada būna tarp prizininkų specializuotose parodose, kur teisėjauja veislės ekspertai iš Argentinos. Taip garsiname mūsų veislyno ir Lietuvos vardą.

Argentinos Dogų Istorija


Vienintelė pasaulyje oficialiai pripažįstama Argentiniečių veislė yra Argentinos dogas, kartais dar vadinamas Argentinos mastifu. Vien šio šuns vaizdas užburia – sniego baltumo atletas galingais žandikauliais niekada neliks nepastebėtas.